Serieus aan de slag in ontspannen sfeer
Onze zoon Mathijs heeft een paar jaar op het CSb gezeten nadat mijn dochter er een jaar had gezeten. In het begin was hij wat terughoudend want hij vond het niet zo nodig… dus na het VMBO examen wilde hij het zelf gaan proberen op de HAVO. Dit heeft tot Kerst geduurd en Mathijs kwam zelf met het verzoek om weer terug naar het CSb te gaan.
Gelukkig zijn ze op het CSb flexibel en vrijwel meteen was er een plek voor hem vrij. Onder begeleiding van zijn mentor Iman ging hij weer aan de slag.
3 middagen in de week ging hij ernaar toe. Met veel plezier, er zijn vriendschappen ontstaan en tijdens de pauze, wanneer ze gingen kaarten met elkaar, hadden ze de grootste lol. Na de pauze moesten ze weer serieus aan de slag. Tijdens proefwerkweken wilde Mathijs 5 dagen in de week. Prima, dat kon gelukkig ook geregeld worden op het CSb. Dus Mathijs ging 5 dagen, zonder protest.
De terugkoppeling van de mentor naar ons was uitstekend en enthousiast. Mathijs is zo het examen jaar HAVO ingegaan en uiteindelijk met prachtige cijfers geslaagd!
Met plezier kijkt Mathijs terug op zijn Middelbare school en CSb periode. En wij uiteraard ook. Lees het hele artikel